Havířský kostelík

 

Kostel Nanebevzetí Panny Marie uprostřed nově zrevitalizovaného parku, dobře známý jako Havířský kostelík, je nejen historická stavba a krásná památka, která je několikátým rokem otevřená turistům, ale také místo vhodné k pořádání komorních koncertů, výstav a zejména svateb.

 

 

havirsky kostelik

 

 

Kapacita míst k sezení na dobových dřevěnných lavicích je asi 60 osob. Součastí kostela je malá zákristie a hlavně balkón s nově zrestaurovanými varhany, které mohou ozvláštnit Váš svatební den. Pokud byste chtěli méně pompézní hudbu, stačí ji přinést na CD nebo USB, náš přehrávač je Vám k dispozici, stejně tak červený koberec a vkusná výzdoba. V rámci pronájmu je možné se domluvit na výzdobě dle Vašeho vlastního vkusu. Havířský kostelík je oblíbené místo pro oddávání, přesto je ponechán dostatek času na každý obřad, takže s přípravou a následným přáním a focením nemusíte spěchat a nebudete se cítit jako na běžícím páse.

 

 

havirsky kostelik

 

 

V případě zájmu můžete kontaktovat paní Annu Folprechtovou, tel: 724 028 455, folprechtova@ipodebrady.cz

 

 

Havířský kostelík je otevřený pro veřejnost od května do září o víkendech a svátcích od 10:00 do 17:00 a v červenci i v srpnu i ve všení dny.

 

 

 

 

MĚSTSKÉ KULTURNÍ CENTRUM PODĚBRADY
NAMĚSTÍ KRÁLE JIŘÍHO 1/I
PODĚBRADY
TELEFON / FAX: +420 325 612 505
EMAIL: info@ipodebrady.cz
www.ipodebrady.cz

KONGRESOVÁ TURISTIKA PODĚBRADY